Naša Misia

Umelecké eko tričká pre dobro sveta!

Naša misia je jednoduchá - vytvárať umelecky hodnotné, krásne a ekologicky nezávadné oblečenie, ktoré urobí veľkú radosť nielen jeho nositeľom, ale aj tým, ktorí to naozaj potrebujú. Z každého kúpeného trička preto poputuje finančná čiastka nielen umelcovi, ale ním i podporíte konkrétny dobročinný projekt.

 

 

Tubus

Balenie v originálnej papierovej tube - ARTUBE!

Každé naše tričko je hodnotný umelecký kúsok, a preto si niečo tak originálne zaslúži aj originálne balenie. Tvoje čisto nové, vyžehlené a vypraté tričko k tebe poputuje v papierovom tubuse z recyklovateľného papiera - v ARTUBE! Čo s ním urobíte ďalej, necháme na vašu fantáziu - použiť ho môžete ako obal na špagety, cereálie, na fľašku vínka, postavte si magickú vežu, odložte doňho vysvedčenia vašich detí, dôležité dokumenty, obrázky alebo ho dajte vášmu domácemu miláčikovi len tak na hranie. Vo všetkých prípadoch je potešenie isté!

 

 

Platba

K dispozicii máš všetky najpoužívanejšie spôsoby platby!

Platba sa dá vykonať viacerými spôsobmi a je len na tebe, ktorý z nich si vyberieš - k dispozícii je:

  • Trustpay -  tzv. okamžitý bankový prevod, stačí vyplniť požadované údaje v platobnej bráne a platba sa uskutoční
  • Trustcard  - platba kartou, je možné platiť kartami typu  VISA, MasterCard, Maestro
  • dobierka  - pri tomto type platby zaplatí zákazník v momente ako si preberie zásielku. Dá sa použiť v kombinácii s Poštou aj Zásielkovňou. Platba možná len v hotovosti.
  • prevod na účet - klasický bankový prevod priamo na náš FIO účet

 

 

Doprava

Do 5 dní je Artube u teba!

Artube sa bezpečne dopraví na tebou určenú adresu už do 5 dní!!! od objednávky. Medzi možnosti dopravy patrí:

  • Slovenská pošta - pri tomto type dopravy vieme doručiť tričko prostredníctvom dobierky alebo ako balík s doručením na adresu. Cena za tento typ dopravy je 2,50€. Balík vždy posielame doporučene a 1.triedou a počká na Teba na pošte po dobu 18 dní.
  • Zásielkovňa - tričká doručejeme aj prostredníctvom Zásielkovne, kde je možné si ho vyzdvihnúť v jednej zo 497 pobočiek v Čechách a na Slovensku. Cena za tento typ dopravy je 2,50€.  V Zásielkovni je možné platiť iba hotovosťou a tričko tam na Teba počká po dobu 7 dní.

 

 

 

Reklamácia

Tričko radi vymeníme, spokojnosť tak zaručíme!

Na kvalitu kladieme veľký dôraz, preto balíme všetky tričká osobne. Ak by sa vyskytla neželaná závada, tričko bez otázok vymeníme alebo vrátime peniaze. Keď sa rozhodnete tričko len tak vrátiť, nesmie byť používané a prané. Záruka sa nevzťahuje na opotrebovanie, ktoré vzniklo bežným nosením trička. Pri reklamácii stačí postupovať podľa tohto jednoduchého návodu.
Kupujúci je oprávnený odstúpiť od kúpnej zmluvy bez udania dôvod v lehote 14 dní od prevzatia tovaru.