Eko Tričko Kudu

20 €

Pásikavá antilopa Kudu bežne skáče až do výšky 3 metre, zatiaľ čo táto od Rada Kocúra preskočila z Afriky až na tričko, aby potešila každého, kto ju bude nosiť.

Projekt:

Sme iní, lepší a tu je dôkaz

  • Spravodlivosť pre pracovníkov

    EarthPositive® sa snaží riešiť sociálnu nespravodlivosť transparentnosťou celého dodávateľského reťazca prostredníctvom nezávislého auditu FAIR WEAR Foundation, ktorý podporuje spravodlivé pracovné podmienky v odevnom priemysle a kontroluje, či sa so všetkými zamestnancami a dodávateľmi zaobchádzalo humánne a civilizovane. Pri oblečení EarthPositive® máte tiež istotu, že ho nevyrobili deti.

  • Uhlíková stopa Uhlíková stopa

    Uhlíková stopa (CO2) je celkové množstvo oxidu uhličitého (a ďalších skleníkových plynov) emitovaného počas pestovania a zberu bavlny, spracovania vlákna, textilnej výroby, balenia, dopravy a skladovania v EÚ. Uhlíková stopa kolekcie EarthPositive® bola znížená až o 89 %. To znamená, že tričko, ktoré bývalo zaťažené takmer 6 kg skleníkových plynov, je teraz omnoho ľahšie a jeho priemerná záťaž CO2 sa pohybuje okolo 0,7 kg.

  • G.O.T.S

    Global Organic Textile Standard (G.O.T.S) sa vzťahuje na výrobu, spracovanie, balenie, označovanie, export, import a distribúciu kolekcie EarthPositive®. Zaisťuje ekologický status bavlny od semena až do konečného výrobku a je zárukou kvality pre zákazníkov. Súčasťou G.O.T.S je Soil Association, čo je miestny certifikačný orgán vo Veľkej Británii, ktorý dohliada na ekologickosť farieb používaných v kolekciách EarthPositive® .

Eko tričko z kolekcie Stanley&Stella® vyrobené zo 100 % bavlny s originálnou potlačou od Rada Kocúra, ktorého kúpou podporuješ 2 € aj dobročinný projekt. Vhodné pre všetkých, ktorí chcú vyniknúť v dave a zároveň nosiť štýlové oblečenie s hlbšou myšlienkou. Tričko je užšieho strihu, známeho ako Single Jersey.

Každé naše tričko je hodnotný umelecký kúsok, a preto si niečo tak originálne zaslúži aj originálne balenie. Tvoje čisto nové, vyžehlené a vypraté tričko k Tebe poputuje v štýlovom papierovom tubuse, ktorý možno využiť aj ako darčekové balenie, či stojan na ceruzky - v ARTUBE!

Platba sa dá vykonať viacerými spôsobmi, k dispozícii je Trustpay, Trustcard, dobierka alebo prevod na účet. Tričko posielame klasickou Poštou alebo prostredníctvom Zásielkovne za skvelých 2,50 €! Garantujeme, že tričko bude do 14 dní od nákupu u Teba! Pre viac info o doprave a platbách klikni sem.

T-shirts you might like